Акція у Москві закінчилася мирно

Акція у Москві закінчилася мирно

08.05.13 12:24 0 667
Десятки тисяч людей, за оцінками кореспондентів Радіо Свобода, зібралися в понеділок на опозиційний мітинг на Болотній площі Москви. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

?Поліція наводить цифри – приблизно 8 тисяч учасників. За даними московських правоохоронців, під час акції були затримані кілька осіб, які прийшли в масках, а також підліток з «файєром». Кореспондент Радіо Свобода Антон Бенедіктов повідомляв, що на мітингу в якийсь момент з’явився православний активіст, який вигукував гасла і розкидав листівки.

Мітинг пройшов у річницю подій на Болотній площі, коли масовий протестний виступ переріс у сутички з поліцейськими. За фактом безладів порушили кримінальну справу, по якій проходять 28 осіб.

Головна вимога нинішньої акції – звільнення політв’язнів, у тому числі обвинувачених за «болотною справою». Присутні скандували: «Росія буде вільною!».

?На акції виступили політики Борис Нємцов, Михайло Касьянов, Сергій Мітрохін, Геннадій Гудков, Ілля Яшин, письменники Борис Акунін, Дмитро Биков та Віктор Шендерович, опозиційний активіст Олексій Навальний, актриса Лія Ахеджакова.

Акції на підтримку обвинувачених у «болотній справі» організовані і в інших російських містах – Красноярську, Томську, Єкатеринбурзі, Саратові, Петербурзі. До річниці подій на Болотній площі приурочені шні виступи активістів у європейських столицях у Лондоні, Берліні, Гельсінкі та у столиці США Вашингтоні. У Парижі акція солідарності пройшла 5 травня.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 7-11 травня в Україні ...
Наступна новина: Рівненщина: майже 16 ...

КОМЕНТАРІ