У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбуваються Великодні забави

У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбуваються Великодні забави

08.05.13 06:19 0 564
У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбуваються Великодні забави. Їх організували активісти Національної скаутської організації України Пласт за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді міської ради. Пластуни підготували для дітей та молоді цікаві розваги, конкурси, народні ігри, які навчають національних традицій, сприяють патріотичному вихованню. Як колись на Великдень, молоді люди водили хороводи, виконували гаївки.

Спеціально для цих святкувань пластуни у своїх родинах спекли паски, якими почастували усіх, хто прийшов на Великодні забави. Вони також принесли із собою писанки, якими причепурили дерево, утворивши просто неба виставку. Було підготовлено окремі розважальні тематичні програми для дітей віком 2-6 років, так звані пташачі забави, та для дітей 7-18 років – юнацькі забави.

Крім того працювало вісім майстер-класів, які вчили писати традиційні писанки воском, оздоблювати яйця крупами, нитками, стрічками. Діти вчилися виготовляти ляльки-мотанки, інші великодні сувеніри.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Івано-Франківщині в ...
Наступна новина: Івано-Франківська область: ...

КОМЕНТАРІ