Водночас завдяки акції «Ми пам’ятаємо», яку організувала «Укрзалізниця», учасники Великої Вітчизняної війни отримали додаткову можливість безкоштовно відвідати рідних і друзів. Так, упродовж травня краяни цієї категорії можуть безоплатно подорожувати у першому класі потягів «Інтерсіті+», які сполучають Київ із Дніпропетровськом, Донецьком, Львовом та Харковом. Тож талони, які дають право на пільговий проїзд, вони зможуть використати в інший період. Аби здійснити безкоштовну поїздку в рамках благодійної акції, достатньо показати в залізничній касі посвідчення інваліда чи учасника Великої Вітчизняної війни. Окрім того, 50-відсоткова знижка надаватиметься тому, хто супроводжуватиме ветерана.
Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Керрі закликав Росію до ...
Наступна новина: Чемпіон Німеччини хоче в КХЛ
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим