На Львівщині у Бродах перепоховали останки воїнів Радянської армії, що загинули у роки ІІ світової війни

На Львівщині у Бродах перепоховали останки воїнів Радянської армії, що загинули у роки ІІ світової війни

08.05.13 08:57 0 420
7 травня на міському кладовищі м.Броди, що на Львівщині, відбулась церемонія перепоховання жертв Другої світової війни – дев’ятьох воїнів Радянської армії. У заході взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко, представники Бродівської районної та міської влади, ветерани війни, військовослужбовці та громадськість. Чин похорону провів декан УПЦ КП Бродівського деканату, настоятель церкви Різдва Богородиці у Бродах отець Василь Шира.

У зверненні до присутніх заступник голови облдержадміністрації Сергій Василенко зауважив, що гідне поховання та вшанування подвигу воїнів – учасників ІІ світової війни, які боролись за майбутнє нашої держави – це прямий обов’язок кожного українця. « питання пошуку та належного перепоховання солдатів, які боролись в роки війни перебуває на особистому контролі Президента України. Подвиги молодих юнаків, офіцерів, які віддали своє життя в кровавому бою не можуть залишатись поза увагою. Тому шня акція – це добра справа, яку необхідно продовжувати», – сказав він.

Заступник очільника Львівщини подякував усім, хто займається пошуковими роботами та відданою працею виконує й свій християнський обов’язок.

Зазначимо, що перепоховані останки віднайдені у 2012 році пошуковцями комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» в околицях сіл Колтів, Верхобуж, Білий Камінь та Черемошня. Усі дев’ятеро загинули влітку 1944 року.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Івано-Франківщині в ...
Наступна новина: На Рівненщині відбулося ...

КОМЕНТАРІ