загрузка...
 На Волині розпочали підготовку до літнього сезону

На Волині розпочали підготовку до літнього сезону

08.05.13 08:10 0 461
Волинь продовжує активно розвивати рекреаційну інфраструктуру краю, - наголосив голова облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді, даючи низку завдань профільним керівникам в рамках підготовки території та рекреаційних закладів області до роботи в літній період 2013 року. «Традиційно у полі зору - туристичний Шацький район», - додав він.

Ще з 2010 року влада інтенсивно працює над підвищенням туристичної привабливості в області. «Зроблено за цей період вже багато. Акцент - благоустрій, впорядкування земельних ділянок. Збудовано кільцеву дорогу навколо озера Світязь та до урочище Гряда. Щороку інспектуємо оздоровчі заклади в районі, ті, які належним чином не були підготовлені, не мали дозволу для відкриття. Так буде і цьогоріч», - зазначив Борис Клімчук.

Голова облдержадміністрації відзначив, що у 2013 році держава профінансує оновлення водоочисної системи на території Шацького національного парку. Нагадаємо, у планах обласної влади – збудувати напірний колектор від санаторію «Лісова пісня» з підключенням побутової каналізації с. Мельники до очисних споруд смт Шацьк. Загальна вартість робіт на цих об’єктах сягає понад 24 млн грн, з яких 10 млн грн спрямують з обласного бюджету.

Крім того, Волинь на каналізаційну мережу смт Шацьк залучає ресурси Європейського Союзу. Грант виграний в рамках Програми прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» 2007-2013 років.

За дорученням голови облдержадміністрації від екологи, санепідемологи та МНСники розпочнуть перевірки баз відпочинку та за 10 днів мають підготувати детальний аналіз щодо дотримання ними усіх санітарно-гігієнічних норм.

Також Борис Клімчук вважає за доцільне розробити проспект для туристів Шацького району, в якому буде викладено детальну інформацію про бази відпочинку та розважальні заклади, з адресами та телефонними номерами медичних установ, про місця для паркування машин тощо. Словом, про все те, що необхідно знати туристу для активного дозвілля та шанобливого ставлення до природи національного парку.

 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Пуйоль може залишити ...
Наступна новина: Уряд Португалії оголосив ...

КОМЕНТАРІ