На другому пленарному засіданні 35 сесії Івано-Франківської міської ради депутати мали намір заслухати інформацію про роботу ДАІ в 2012 році. Проте в.о. начальник відділення ДАІ з обслуговування міста Івано-Франківська О.Левицький не з’явився на пленарне засідання.
Депутатів міської ради обурило таке відношення керівника ДАІ міста, адже попри його пряме підпорядкування обласному відділенню ДАІ, О.Левицький ігнорує співпрацю із міською владою.
Таким чином депутати прийняли рішення повторно винести розгляд питання на наступну чергову сесію міської ради, а також у зв’язку із неналежним виконанням рішення міської ради № 985-34 від 07.03.2013р. «Про додаткові заходи щодо впорядкування пасажирських автоперевезень» запросити на сесію керівника Управління Укртрансінспекції в Івано-Франківській області, керівника Івано-Франківського міського відділу Державтоінспекції та керівника Управління Державтоінспекції в Івано-Франківській області.
Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: На Чернігівщині у ДТП ...
Майстерня з ремонту побутової техніки: як вибрати
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Ехать или остаться: сколько реально зарабатывают на стройке в Европе и Украине
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни