На Чернігівщині "Рятувальник - мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини"

На Чернігівщині "Рятувальник - мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини"

18.05.13 13:38 0 652
Під таким гаслом 16 травня в Чернігові пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Вже в дев'ятнадцяте обласний Палац дітей та юнацтва приймав команди з різних куточків Чернігівщини. Проходив цей захід в рамках "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності", який триває з 13 по 17 травня у всіх дошкільних та загальноосвітніх закладах Чернігівської області, адже навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління.

Під час урочистого відкриття Фестивалю з привітальними словами звернулися заступник начальника Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області полковник служби цивільного захисту Ігор Федоренко та начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації Олена Соронович.

У першому конкурсі "Візитка", перемогу здобула команда ЗОШ №29 м. Чернігів. Друге і третє місця посіли команди Ріпкинської ЗОШ №2 та Менської ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка.

У другому конкурсі "Знавці" на ряд запитань з різних напрямків основ безпеки життєдіяльності найбільше правильних відповідей за найменший час надали команди ЗОШ №29 м. Чернігова, Ніжинської ЗОШ №10 та Новгород-Сіверської гімназії №1.

У третьому конкурсі "Домашнє завдання" команди, використовуючи різні жанри мистецтва, демонстрували тематичні виступи за тематикою профілактики надзвичайних подій та про роботу рятувальників. Феєрія музики, пісень, віршів та гумору супроводжувала виступи юних пожежних. Журі оцінювало відповідність жанру, розкриття теми, виконавську майстерність, оригінальність сценарію та взаємозв'язок з аудиторією, а також гумор учасників.

У номінаціях "За краще оформлення виступу" та "За театральну майстерність" журі відзначило спеціальними призами Щорську ЗОШ №1, "За влучний гумор" - Ріпкинську ЗОШ №2, "За краще музичне оформлення" Кинашівську ЗОШ Борзнянського району. Спеціальним призом "Запальничка фестивалю" відзначили самого яскравого учасника Дмитра Нагорного з команди ДЮП Ніжинської ЗОШ №10.

За результатами обласного фестивалю дружи юних пожежників перше місце і право представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях виборола команда школи №29 м. Чернігова. Друге і третє загальнокомандні місця у Ніжинської ЗОШ №10 та Кинашівської ЗОШ Борзнянського району. Всі учасники отримали кубки, грамоти та подарунки та солодощі.

Фестиваль закінчився, проте робота з питань безпеки життєдіяльності, пропаганди здорового способу життя триває, адже попереду літо, найбільш корисна, але й небезпечна пора для маленьких громадян області.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернівцях відбудеться ...
Наступна новина: ITF Прага. Світоліна ...

КОМЕНТАРІ