Житомирщина рухається шляхом модернізації медицини та створення інституту сімейного лікаря

Житомирщина рухається шляхом модернізації медицини та створення інституту сімейного лікаря

18.05.13 17:33 0 568
Перші кроки реформування галузі медицини на Житомирщині почалися саме з впровадження сімейної медицини в області. На даний час в області функціонують 245 закладів сімейної медицини, в яких організовано 637 сімейних дільниць, де працюють 496 сімейних лікарів та 651 медична сестра.

На виконання заходів в рамках реалізації реформи медичного обслуговування згідно Указу Президента України «Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в області розпочалося створення Центрів первинної медико-санітарної допомоги як структурних підрозділів центральних районних лікарень, міськрад ТМО. У 2012 році створено перший в області Центр ПМСД у Новоград-Волинському районі, до складу якого увійшли 22 амбулаторії, 55 ФАПів та ФП. Ще в 5 районах та 2 містах області прийнято рішення місцевих рад про створення таких центрів. Всього планується створити 28 центрів ПМСД.

Наразі в області відкрито 8 закладів сімейної медицини. Після реконструкції відкрито амбулаторію загальної практики-сімейної медицини на 8 дільниць у мікрорайоні Червона Гора м. Бердичева.

Довідково: у лютому минулого року відкрито другу чергу Брусилівської центральної районної лікарні. Для будівництва та введення в експлуатацію сучасного лікувального корпусу стаціонару лікарні було освоєно загалом 26 мільйонів гривень. А також введено в експлуатацію новий корпус інфекційного відділення центральної дитячої міської лікарні м. Житомира. Для завершення будівництва було виділено 8 млн. 227 тис. грн. Окрім того, на придбання медичного обладнання виділено близько 500 тис. грн. Крім того у вересні після проведеного ремонту введено в експлуатацію фельдшерський пункт села Ходорівка Червоноармійського району. Після проведення капітального ремонту в Червоноармійському районі відкрились заклади первинної медико-санітарної допомоги: ФП с. Рудокопи, Андріївка та ФАП с. Великий Луг.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ