Івано-Франківська область, як і наприкінці 90-их, забезпечує своїх інвесторів усіляким сприянням та допомогою, - представник компанії Gub Energy Ukraine Зоя Фролова

Івано-Франківська область, як і наприкінці 90-их, забезпечує своїх інвесторів усіляким сприянням та допомогою, - представник компанії Gub Energy Ukraine Зоя Фролова

19.05.13 22:22 0 937
Під час «круглого столу» в облдержадміністрації на тему «Економічна співпраця між Івано-Франківщиною та США: минулий досвід та майбутні можливості», організованого Американсько-Українською Діловою Радою, Івано-Франківською міською радою та Івано-Франківським регіональним центром з інвестицій та розвитку, представник компанії Gub Energy Ukraine Зоя Фролова у своєму виступі зазначила: наприкінці

90-их років вона працювала в компанії з видобутку нафти і газу, яка тісно співпрацювала з Івано-Франківською областю.

Перейшовши в іншу компанію, працюючи з іншими регіонами, вона сподівалася, що і там «таке доброзичливе сприяння влади, облдержадміністрації, як в Івано-Франківській області», однак, змушена була «зняти рожеві окуляри…». Тому їй, Зої Фроловій, яка працює в Gub Energy Ukraine, «надзвичайно приємно побачити, відчути», що інвестиційно приваблива Івано-Франківська область й надалі гарантує своїм потенційним і уже працюючим на її теренах інвесторам «усіляке сприяння та допомогу».

«Маємо плідну співпрацю з регіоном, - зазначив присутнім Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт. – Михайло Вишиванюк розуміє важливість надходження інвестицій в область. Адже це є важливим фактором успіхів взагалі для України».

На думку Посла, наразі Україні необхідно зосередити увагу на посиленні зв’язків з іноземними партнерами, забезпеченні верховенства права, спрямуванні сигналів про диверсифікацію економіки, посиленні впливу науки на розвиток економіки.

«Ми зацікавлені у співпраці зі Сполученими Штатами Америки, а також з іншими країнами. Наш принцип простий – ми відкриті до співпраці з представниками усіх націй, віросповідань, конфесій», - наголосив голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк і поінформував американських гостей про розробку обласної програми зі сприяння інвесторам та дієвість проведення в області традиційних зустрічей представників влади та бізнесу.

«Якщо до нас приходить інвестор, і він - порядна людина, обласна адміністрація закріпить за ним відповідальну особу, яка надає підтримку з оформлення всієї документації в найкоротші терміни, - запевнив голова ОДА. – Доводимо такий проект до випуску готової продукції». За словами Михайла Вишиванюка, перспективними для інвестування на Івано-Франківщині нині є сільське господарство, туризм, лісова, лісопереробна галузі, машинобудування.

Про суттєве зменшення в Україні ставки податку на прибуток, напрацювання законопроектів зі зменшення навантаження на фонд оплати праці, можливості ведення електронної звітності поінформував перший заступник голови ДПС в області Василь Летюк. «Нещодавно Міністерство доходів і зборів запровадило новий сервіс, який допоможе підприємствам з іноземними інвестиціями уникнути ризикових ситуацій через множинне трактування податкового законодавства, - підкреслив податківець. – Інвестори не тільки отримають компетентний висновок щодо запланованої господарської операції, а й зможуть перевірити інформацію про своїх контрагентів».

«Круглий стіл» передбачав розгляд питань щодо характеристики інвестиційного потенціалу Прикарпаття, позитивного досвіду роботи американських інвесторів в області, аспектів підготовки українських бізнесменів до залучення іноземних інвестицій, комерціалізації технологій та особливостей отримання грантів тощо.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині горить ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ