На Івано-Франківщині спортсмени з Росії стали переможцями першого виду змагань – підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху

24.05.13 14:52 0 939
В Івано-Франківську розпочалися XXVI Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних – героїв Чорнобиля першим видом змагань – підйомом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху.

Після стартового пострілу, спортсмен зі штурмовою драбиною у руці, пробігає 32 метри до навчальної вежі і починає підійматися на неї, закріплюючи драбину за віконний отвір на кожному поверсі. Фініш фіксується на 4-му поверсі, коли спортсмен наступає двома ногами на контактні пластини, розташовані на підлозі. Цей вид спортивної програми завжди проходить у запеклій боротьбі – тут важить кожен рух і кожна мить, а відмінна фізична підготовка та відшліфовані до автоматизму рухи – єдина запорука успіху та перемоги. Особлива інтрига цього виду змагань полягає в тому, що нерідко переможців і призерів на фініші відділяють тільки соті частки секунди. Так було і цього разу у півфіналі, до якого в результаті безкомпромісної боротьби, ввійшли члени тільки двох команд – України та Росії – визначилися два лідери росіяни – Володимир Сидоренко та Роман Вагнер з результатами відповідно 13.06 та 13.08 секунди. У фіналі першого виду змагань незаперечну перемогу виборов саме російський спортсмен Володимир Сидоренко з результатом 12.88 секунди, ще двоє прикладників з Росії - Роман Вагнер та Костянтин Курганський - посіли відповідно друге та третє місця. Переможців першого виду змагань урочисто нагородили заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко, президент Федерації пожежно-прикладного спорту України генерал-полковник внутрішньої служби Григорій Рева, перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Плавюк та заступник начальника Управління пожежогасіння та спеціальної пожежної охорони МНС Росії генерал-майор внутрішньої служби Борис Борзов. Спортсмени отримали медалі, грамоти та цінні подарунки.