Банківська революція для бізнесу: ПриватБанк переходить на обслуговування юросіб в режимі 24/7/365

Банківська революція для бізнесу: ПриватБанк переходить на обслуговування юросіб в режимі 24/7/365

24.05.13 17:24 0 1203
ПриватБанк оголосив про революцію своєї системи обслуговування бізнесу - переході на проведення платежів юридичних осіб та підприємців в режимі 24/7. Як повідомив під час зустрічі з українськими журналістами і блогерами голова правління банку Олександр Дубілет, тепер корпоративні клієнти банку зможуть здійснювати платежі та користатись іншими банківськими послугами в будь-який час доби і без вихідних, при цьому нічого не доплачуючи за операції у "позаурочний" час.

"Я впевнений, що наш новий порядок обслуговування бізнесу вже цього року додасть декілька відсотків приросту ВВП. Ми усунули парадокс нашої банківської системи, коли для фізосіб система 24/7/365 вже працює, а для бізнесу робочі години практично не змінювалися з моменту заснування банків, - зазначив Олександр Дубілет. - При цьому всі, хто займався бізнесом, добре знають, що справжньому бізнесмену вдень робити платежі немає коли".

Вимушені "простої" банківської системи в свята і вихідні коштували економіці мільярди гривень доходів. За словами банкірів, наприклад, тільки для полтавського заводу "Агродеталь" кілька днів травневих банківських канікул коштували понад 100 тисяч гривень втраченого прибутку. Тепер бізнес зможе отримувати послуги незалежно від режиму роботи банківських відділень.

Цілодобове обслуговування юросіб Приватбанку доступне всім корпоративним клієнтам та підприємцям і в будь-якій точці України та світу через систему Інтернет-банкінгу та мобільні додатки. Окрім найбільш популярного в країні онлайн банку Приват24, отримати доступ до рахунків можна через комплекси Клієнт-Банку з офлайн-доступом і через мобільний додаток Приват24 Business для контролю за рахунком і формування платежів як на відео.

"Сьогодні більше 80% операцій корпоративних клієнтів здійснюється через Приват24, бізнесменам або підприємцям немає часу їздити в банк, - зазначає Олександр Дубілет. - Керівник компанії може виїхати у відрядження або відпочивати на морі, при цьому вільно підписувати платіж своїм цифровим підписом зі смартфону або з використанням безпечної технології підпису по СМС ".

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 18,6 мільйона рахунків індивідуальних клієнтів, 140 тисяч корпоративних клієнтів, 619 000 приватних підприємців. За даними на 1 квітня 2013 року, активи банку становлять 175 млрд грн, капітал 18,9 млрд грн, чистий прибуток банку за перший квартал 2013 року - 624 200 000 грн. У регіональній мережі банку працює 3 625 філій і відділень, 8 187 банкоматів, 7558 терміналів самообслуговування. В українській торговельній мережі оплату за банківськими картками приймають 77503 POS-терміналу ПриватБанку.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині ДПІ ...
Наступна новина: Екологічні організації ...

КОМЕНТАРІ