"Україна – не Сполучені Штати, а Львівщина – це не Пенсильванія і не Техас, – зазначив у своєму виступі Олексій Балицький. – Львівщина – це курорти міжнародного значення з унікальними мінеральними водами, зокрема Трускавець, Моршин, Шкло, Великий Любінь. Львівщина – це також пам'ятки культури та історії. І, крім того, це густонаселений район, де неможливо видобувати сланцевий газ".
Депутат наголосив, що доки в Україні немає гідної влади і незалежних судів, не можна дозволяти такі ризиковані проєкти, як то видобування сланцевого газу. Крім того, громади стурбовані, що від погодження на розробку родовищ усунуто органи місцевого самоврядування.
"Я вважаю, що необхідно відкласти видобування в Україні, а тим часом проаналізувати, вивчити це питання й тоді ухвалювати рішення. І якщо ми будемо обирати між газом і здоров'ям, то я обираю здоров'я своїх дітей і своїх внуків", – наголосив свободівець.
Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волинська область: під час ...
Наступна новина: Андрій Павлів: «Львів – ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання