Нагадуємо, з 1 січня ц.р. власники РРО зобов’язані автоматично передавати дані про проведення розрахунків на спеціальний сервер Міндоходів України.
У суб’єктів господарювання є два шляхи виконання вимог законодавства: перший-придбання касових апаратів нового покоління; другий-доопрацювання діючої техніки з приєднанням до неї відповідних модемів для передання звітної інформації.
Про це повідомив медіа-центр ДПС у Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільська область: ...
Наступна новина: В Луцьку депутати ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим