Львівські діячі культури проведуть мистецьке турне в рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Львівські діячі культури проведуть мистецьке турне в рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

30.05.13 08:56 0 765
З метою підготовки до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка митці Львівщини проведуть турне місцями, пов’язаними з життям і творчістю поета.

Зокрема, з 31 травня до 4 червня цього року відбудеться мистецька експедиція з проведенням художніх пленерів Дніпропетровською, Черкаською та Кіровоградською областями.

Зазначимо, що учасниками турне є члени Клубу Українських Митців: заслужений діяч мистецтв України Орест Скоп, народний художник України Василь Ярич, заслужений художник України Петро Сипняк та художники Дмитро Парута, Володимир Іванишин, Сергій Міхновський.

За результатами цього турне планується видання ювілейного каталогу мистецьких творів, присвяченого до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

Також, в рамках заходу, львівські митці везуть дарунок до новоствореного музею козаків Мамаїв у м. Дніпродзержинську – спеціально підготовлену виставку, що складається із 17 творів (живопис, графіка, скульптура). Усі ці творі автори подарують музею козаків Мамаїв.

Додатково зазначимо, автори творів – Орест Скоп, Петро Сипняк, Василь Ярич, Дмитро Парута, Володимир Іванишин,Сергій Міхновський, Василь Федорук, Андрій Винничук, Петро Гарпаш, Іван Микитюк, Володимир Сколоздра, Ярослав Юськів, Богдан Сорока і Олексій Косатий.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Буковині піротехніки ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ