Чернігівська область: рятувальники піклуються про безпечний відпочинок громадян

Чернігівська область: рятувальники піклуються про безпечний відпочинок громадян

30.05.13 12:47 0 672
У період літніх відпусток і канікул актуальним для дітей та дорослих громадян постає питання оздоровлення у санаторіях, таборах та базах відпочинку. Проте, аби він став безпечним, головним завданням до початку оздоровчої компанії 2013 року є вжиття комплексу заходів із забезпечення безпеки відпочиваючих.

З огляду на це, фахівцями Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій вживаються практичні заходи. 28-29 травня було проведено рейдову перевірку стану підготовки об’єктів відпочинку, які розташовані на території Чернігівського району.

Як з’ясувалося, керівництвом дитячих таборів "Електронік" у с. Снов`янка та "Зміна" у с. Седнів приділяється належна увага забезпеченню безпеки відпочиваючих. Проведені заміри опору ізоляції електромереж, в наявності засоби пожежогасіння та плани евакуації людей на випадок виникнення пожежі, стенди з інформацією щодо основних правил безпечної поведінки, протипожежне водопостачання відповідає вимогам. Наразі, керівниками об’єктів відпочинку проводиться робота щодо приведення до початку оздоровчої компанії в належний стан пляжів та отримання відповідних документів.

Проте, у перевірених закладах залишаються невиконаними ряд заходів.Зокрема, будівлі не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, не проводиться просочення дерев'яних конструкцій горищ.

Тож, Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до керівників об'єктів провести необхідний ряд заходів, аби убезпечити відпочинок людей, а особливо дітей в закладах оздоровлення.

Наразі перевірки об`єктів відпочинку та оздоровлення тривають, дане питання знаходиться під постійним контролем фахівців Управління ДСНС у Чернігівській області.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ