На Рівненщині причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем

На Рівненщині причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем

30.05.13 14:58 0 709
28 травня близько 13-ї години в диспетчерську службу державної пожежно-рятувальної частини №7 надійшло повідомлення про пожежу в місті Костопіль по вулиці П.Орлика.

Коли рятувальники прибули за вказаною адресою, вогнем була охоплена господарча будівля, в який зберігалася солома. Існувала реальна загроза поширення полум’я на розташовані за декілька метрів два житлових будинки.

Завдяки професійним та оперативним діям вогнеборців Держслужби з НС пожежа була швидко ліквідована, вогонь встиг лише частково пошкодити стіни та перекриття господарчої будівлі.

Як з’ясувалося згодом, винуватцем пожежі є 6-річний онук власника господарства. Саме пустощі хлопчика із сірниками призвели до загоряння соломи, що знаходилася в господарчій будівлі.

Враховуючи цей випадок, Головне управління ДСНС у Рівненській області знову звертається до батьків із застереженням.

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Срібний ювілей ...

КОМЕНТАРІ