У Рівному засуджено квартирного злодія

У Рівному засуджено квартирного злодія

30.05.13 10:44 0 731
Повідомлення від рівнян про крадіжки з їх квартир до міліції почали надходити з квітня 2011 року. Почерк зловмисника був незмінним: невідомий, руйнуючи серцевину дверного замка, пробирався досередини. З помешкання людей після його «відвідин» зникали гроші, золоті прикраси, оргтехніка (ноутбуки, відеореєстратори, фотоапарати). Зрештою те, що б не привернуло особливої уваги сусідів обікрадених жителів міста до невідомого молодика.

22-річний уродженець Волинської області Сергій (ім’я змінене) до Рівного навідався з конкретною ціллю: покращити матеріальний стан. Щоправда, чоловік навіть і не думав про чесний заробіток. Він хотів багато й одразу, тому винайшов дещо інший шлях до збагачення: молодик, уміло орудуючи інструментами, відчиняв замки й опинявся у квартирах рівнян. Брав тільки те що мало ціну та було невеликого розміру. Зрештою, чоловік фігурує у десяти епізодах: він із помешкань жителів обласного центру викрав коштів і матеріальних цінностей майже на 120 000 грн.

Дії підсудного суд кваліфікував за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України як таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно та поєднане з проникненням у житло. При призначенні покарання суд також урахував, що він чинив умисний злочин проти власності, який вважається тяжким злочином. Крім того, чоловік раніше неодноразово судимий за вчинення умисних злочинів проти власності.

Отже, взявши до уваги те, що вироком Немирівського районного суду Вінницької області від 17 липня 2012 року Сергія засуджено за ч. 3 ст. 185 ККУ (крадіжка), ст. 390 ККУ (порушення правил адміністративного нагляду) до п’яти років позбавлення волі, а інкримінований йому за цим вироком злочин вчинено до встановлення попереднього вироку, суд призначив йому покарання за сукупністю злочинів. За ґратами чоловік проведе 5 років. Крім того, суд задовольнив цивільні позови потерпілих, тому Сергію ще й доведеться сплатити завдану ним матеріальну шкоду в розмірі 67 000 грн.

Прес-служба прокуратури м.Рівне
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Прикордонники ...
Наступна новина: 29 травня 2013 року – ...

КОМЕНТАРІ