В установи Тернополя їздитиме мобільна стоматологія

В установи Тернополя їздитиме мобільна стоматологія

30.05.13 10:15 0 694
Пересувний стоматологічний кабінет, фахівці якого приїжджатимуть безпосередньо до пацієнтів, діятиме у Тернополі. Кабінет уже закуплено, для його повноцінного функціонування з міського бюджету виділять ще 50 тисяч гривень. Ці кошти в основному підуть на закупівлю розхідних матеріалів.

За словами начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міськради Ростислава Левчука, медперсонал кабінету обслуговуватиме людей по групах.

«В першу чергу проводитимемо огляди у школах. Наразі є домовленість із тернопільськими військовими артилерійської бригади. Там необхідно оглянути і провести лікування у понад 300 осіб. Згодом будемо визначати інші заклади, організації, де така допомога потрібна в першу чергу і надаватимемо її. Такий спосіб лікування досить зручний, оскільки пацієнту не треба нікуди ходити. До того ж, не кожен наважується одразу йти до лікаря, як тільки заболить зуб. Таким чином мобільна стоматологія дозволить здійснювати безпосередньо на місці і профілактичні огляди», - розповів Ростислав Левчук.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Ветерани – ...

КОМЕНТАРІ