Від вступу до СОТ найбільше виграли аграрії – П’ятницький

Від вступу до СОТ найбільше виграли аграрії – П’ятницький

30.05.13 17:12 0 1173
Після вступу України до Світової організації торгівлі агропромисловий комплекс майже втричі наростив експорт. Про це Радіо Свобода розповів урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П’ятницький. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Наше членство в СОТ збіглося із найбільшою кризою, і це був не найкращий збіг… Однак сільське господарство витримало цей удар, і протягом п’яти років останніх показники тут є надзвичайно позитивними», – каже він.

Водночас провідна українська експортна галузь – металургія – за цей час зменшила свою частку в загальній структурі експорту. Але Валерій П’ятницький пояснює це насамперед змінами на світовому ринку.

«Металургія перебуває під впливом тієї стагнації, яка панує на тих ринках, куди ми експортуємо продукцію. Уповільнення споживання металів дається взнаки. Крім того, Китай, який свого часу був одним із основних імпортерів нашої продукції, тепер має настільки великі потужності, що став одним із важливих гравців на експортному ринку», – зазначає урядовець.

Україна вступила до СОТ п’ять років тому – у травні 2008 року.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Для місцевого ...
Наступна новина: На Львівщині рятувальники ...

КОМЕНТАРІ