У Луцьку впроваджуватимуть енергозберігаючі заходи

У Луцьку впроваджуватимуть енергозберігаючі заходи

31.05.13 10:13 0 1037
Депутати міської ради розглянули питання: «Про отримання позики від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО)».

Міський голова Микола Романюк зауважив, що робота у цьому напрямку ведеться уже тривалий час. Проведені перемовини. Він наголосив, що НЕФКО надає кредит на впровадження енергозберігаючих заходів у трьох школах, двох дитячих садочках та міській клінічній лікарні на вигідних умовах.

Микола Романюк зауважив, що всі документи щодо отримання кредитних коштів будуть підписані тільки після розгляду цього питання на засіданні сесії міської ради.

Участь в обговорені цього питання взяли Юрій Вега, Андрій Осіпов та Рустам Дячук.

Депутати підтримали запропонований проект рішення, також розглянули питання «Про заяву Луцької міської ради щодо подій 18 травня 2013 року у м. Києві», «Про недопустимість скорочення чи обмеження пасажирських перевезень залізничним транспортом через місто Луцьк», «Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення ботанічна пам’ятка природи «Меморіал» на проспекті Перемоги».

Розглянувши усі питання порядку денного, депутати завершили роботу 41-ї сесії міської ради.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Депутати Львівської ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ