На урочистому засідання вченої ради ряд викладачів університету отримали Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», «Золоті», «Срібні», «Бронзові» нагрудні знаки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Подяки ректора СНУ, Почесні грамоти та Подяки обласної державної адміністрації та обласної ради.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Івано-Франківщині на ...
Наступна новина: В.Зуб про непроплати ...