Петро Колодій взяв участь у відкритті дитячої галереї в приміщенні ТРК "Львів"

Петро Колодій взяв участь у відкритті дитячої галереї в приміщенні ТРК "Львів"

31.05.13 13:40 0 991
30 травня 2013 року голова Львівської обласної ради свободівець Петро Колодій взяв участь у відкритті Львівської дитячої галереї на території телерадіокомпанії "Львів". Експозицію близько 100 дитячих робіт представлено в холах та біля фасаду будинку Львівської державної телерадіокомпанії з ініціятиви засновника Міжнародного форуму дитячої творчости "Золотий мольберт" Ольги Михайлюк та генерального директора ЛОДТРК Миколи Шевчука.

"Завжди охоче беру участь у заходах, де основними "винуватцями торжества", героями є діти, – зазначив у своїй промові Петро Колодій. – Так само і цього разу, коли ми відкриваємо Львівську дитячу галерею в приміщенні телерадіокомпанії "Львів". Я пишаюся, що в нас стільки талановитих дітей та молоді. Мені дуже подобаються ваші малюнки і деякі з них особливо припали до душі. Я би навіть хотів, щоби вони прикрасили стіни обласної ради і мого кабінету".

Петро Колодій висловив вдячність викладачам, наставникам, які вказують шлях юним художникам і передають їм свої знання та вміння, а також організаторам акції, які дають можливість дітям виставити свої перші роботи на огляд публіки, чим стимулюють юних митців розвивати свій талант.

До урочистого перерізання стрічки голова обласної ради запросив також і юних авторів художніх робіт, які отримали на згадку про свою участь у виставці шматочки стрічки. Не залишився без подарунка і Петро Колодій – йому вуричили картину однієї з юних учасниць виставки – Мар'яни. Портрет телеведучої, який виконала Мар'яна, прикрасить кабінет голови обласної ради.

Свободівець також запропонував організаторові форуму дитячої творчости "Золотий мольберт" Ользі Михайлюк влаштувати виставку творів її вихованців у приміщенні обласної ради.

Довідка: Захід відбувся напередодні Дня захисту дітей у рамках Міжнародного форуму дитячої творчості "Золотий мольберт". Відкриття галереї в приміщенні ТРК "Львів" присвячене року дитячої творчости в Україні та десятиріччю заснування у Львові першої дитячої галереї – Львівської муніципальної дитячої галереї. Учасниками форуму є діти з різних міст України віком від 5-ти до 17-ти років. У заході беруть участь до 500 дітей. У програмі форуму: майстер-класи, виставки, свято дитячої творчости, пленери в Карпатах, Міжнародна конференція "Дитяча творчість на пленері".

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницька область: в ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ