Україна піднялася на сім позицій у рейтингу конкурентоспроможності

Україна піднялася на сім позицій у рейтингу конкурентоспроможності

31.05.13 15:24 0 1092
Україна цього року піднялася на сім позицій у рейтингу конкурентоспроможності – до 49-го місця з 56-го, повідомляє Інститут розвитку менеджменту швейцарської бізнес-школи (IMD) в щорічному звіті World Competitiveness Yearbook 2013. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Україна розмістилася між Колумбією і Угорщиною. Цього року Інститут присудив Україні індекс конкурентоспроможності на рівні 54,2.

Сусідні Польща і Росія також підвищили свій рейтинг. Польща піднялася на одну позицію – до 33-го місця з 34-го, а Росія піднялася на шість позицій до 42-го місця з 48-го.

«У той час як зона євро залишається загальмованою, повернення на перші позиції рейтингу США і кращі новини для Японії відновило дебати щодо заходів економії. Структурні реформи неминучі, але зростання залишається умовою забезпечення конкурентоспроможності. Крім того, суворість заходів жорсткої економії занадто часто викликає спротив населення. Зрештою, країни повинні зберегти соціальну єдність, щоб досягти процвітання», – заявив професор IMD Стефан Ґареллі.

За звітом, у рейтингу бере участь 60 держав, серед яких лідирують США, Швейцарія, Гонконг, Швеція, Сінгапур.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: На ТРК «Львів» відкрилась ...

КОМЕНТАРІ