Мобільний еквайринг ПриватБанку став найпопулярнішим у СНД

Мобільний еквайринг ПриватБанку став найпопулярнішим у СНД

31.05.13 15:04 0 982

У червні, крім прийому платежів через міні-термінали, користувачам сервісу буде доступна функція оптичного розпізнавання карти 

Кількість підприємців, котрі використовують додаток ПриватБанку iPay, який дозволяє легко приймати оплату за банківськими картками за допомогою смартфонів, планшетів і комп´ютерів, перевищила 150 000 осіб. Як повідомили в банку, на сьогодні зафіксовано понад 100 000 завантажень Android версії сервісу, 30 000 iOs та 20 000 десктопних версій для Windows / Linux. Таким чином, міні-термінали ПриватБанку за кількістю користувачів встановили рекорд в країнах СНД і Росії, значно наростивши клієнтську базу в порівнянні з аналогічними сервісами. 

- Ми продовжуємо розвивати технології мобільного еквайрингу, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. - 1 червня запускаємо функцію оптичного розпізнавання карти за допомогою камери смартфона, це не вимагає додаткового обладнання, досить встановити додаток і Ви негайно приймаєте платежі, цей функціонал буде доступний для мерчантів в додатку iPay і всім клієнтам ПриватБанку в додатку Приват24 - як на відео.

ПриватБанк став першою банківською установою, що впровадила в Євразії сервіс прийому платежів через міні-термінали. Сьогодні ПриватБанк пропонує користувачам як найдоступніші термінали для особистих розрахунків, так і пристрої серії PRO, що забезпечують шифрування даних і відповідають найбільш жорстким стандартам безпеки міжнародних платіжних систем. 

Додаток iPay, доступний для IOS, Android, Windows і Linux, забезпечує прийом платежів з карток Visa / MasterCard, завантажується безкоштовно. Придбати термінал можна в будь-якому офісі банку або на сайті getpos.ru, відео інструкція з налаштування сервісу:

ПриватБанк є одним з найбільш високотехнологічних банків світу. У числі технологій, які були впроваджені ПриватБанком вперше на світовому ринку - SMS-банкінг (1999 рік), ОТР паролі через SMS (2000), Р2Р перекази між картками (2003), "Електронна здача" (2009), Онлайн-інкасація (2010 ) та інші. ПриватБанк став одним з перших банків, який запровадив технологію безконтактного обслуговування клієнтів за допомогою QR-кодів. За допомогою QR клієнти ПриватБанку можуть увійти в свій акаунт Інтернет-банку, зняти готівку в банкоматах, заправити автомобіль на АЗС і зробити та оплатити замовлення в мобільному меню ресторанів. Сьогодні кожен третій клієнт банку користується його послугами через Інтернет і мобільні додатки.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: Бюджетні установи ...

КОМЕНТАРІ