Відбувся фестиваль дитячої творчості «Юні таланти Луцька»

Відбувся фестиваль дитячої творчості «Юні таланти Луцька»

01.06.13 10:10 0 775
У Палаці культури міста Луцьку відбувся фестиваль дитячої творчості «Юні таланти Луцька», приурочений Міжнародному Дню захисту дітей. У ньому брали участь учні та викладачі музичних шкіл міста та художньої школи, випускники, представники влади – міський голова Микола Романюк, його перший заступник Святослав Кравчук, секретар міської ради Григорій Пустовіт, начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Лисюк та голова профспілки працівників культури області Ярослав Корнилюк.

Для лучан це свято набуло особливого значення, адже саме цієї пори було започатковано фестиваль дитячої творчості, свято юних талантів м. Луцька – обдарованих музикантів і композиторів, художників, співаків –лауреатів і дипломантів міжнародних, всеукраїнських, регіональних дитячих творчих конкурсів.

Міський голова Микола Романюк у своєму виступі сказав, що ці діти – гордість не лише міста, а й держави, щиро подякував батькам і педагогам, які плекають ці таланти. Він вручив Подяки Івану Арестовичу, учню Луцької музичної школи №1 імені Фредеріка Шопена, Лауреату І премії 5 Всеукраїнського Відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» (м. Дрогобич), лауреату ІІ премії 4 Міжнародного конкурсу (м.Луцьк), лауреату 4 обласного конкурсу (м. Луцьк), лауреату 6-го Міжнародного конкурсу «РЕКРЕТШМ МОБІЛЕ»; Катерині Савич, учениці Луцької музичної школи №2, переможцю обласних конкурсів піаністів молодших класів 2010 та 2012 років, лауреату Всеукраїнського конкурсу «Юний піаніст» (м. Камянець-Подільський); Владиславу Жовклому, учню Луцької музичної школи №3, володарю Гран-Прі УІ Всеукраїнського конкурсу виконавців на баяні та акордеоні « Perpetum mobile», І місце Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь», І місце Всеукраїнського конкурсу «Бурштинові нотки»; Назару Віюку, учню Луцької художньої школи, переможцю Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Образотворче мистецтво».

Усім музичним школам міста Микола Романюк вручив по три тисячі гривень на придбання музичних інструментів та три тисячі гривень на придбання інвентарю дитячій художній школі

Володимир Лисюк та Ярослав Корнилюк вручили нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу за програмою українського фонду культури «Нові імена України» та інших міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Лауреатами премії Фонду «Нові імена України» стали Ніка Михальчук, учениця Луцької музичної школи №1 імені Ф.Шопена, лауреат (І місце) обласного конкурсу піаністів, дипломант І Міжнародного інструментального конкурсу піаністів імені Є.Станковича, стипендіат 16-го Всеукраїнського огляду-конкурсу учасників програми Українського фонду культури «Нові імена України» та Іван Гнатів, учень Луцької музичної школи №3, лауреат та стипендіат Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України», І місце на Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь», І місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Мереживо», ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі виконавців на цимбалах та сопілці «Волинська гуковиця». Вони вручили Подяки та Почесні грамоти обласного управління культури облдержадміністрації та профспілки працівників культури області.

Заступник голови правління Фонду «Новий Луцьк» Ірина Констанкевич вручила премії та стипендії Фонду.

У святковому концерті взяли участь вихованці музичних шкіл міста №1, 2, 3.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: На Житомирщині рятувальники ...

КОМЕНТАРІ