Львів повинен стати локомотивом України на шляху до Європи, – В. Шемчук

Львів повинен стати локомотивом України на шляху до Європи, – В. Шемчук

01.06.13 18:12 0 917
31 травня, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук спільно з головою обласної ради Петром Колодієм зустрілись із Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські, який прибув до Львова на святкування Дня Європи.

«Без сумніву Львів, як найбільш західний регіон України, є часткою Європи», – сказав Ян Томбінські у вітальному слові до керівництва області. Він поділився досвідом у сфері євроінтеграції та закликав Львівщину активно працювати в цьому напрямку для блага всієї країни.

Ян Томбінські також зазначив, що Львів може прийняти на себе роль європейського адвоката України в Європі. «Україна має всі можливості, щоб самостійно обрати європейський шлях, якщо саме цей напрямок буде найкращим для збереження суверенності, модернізації, а також покращення соціально-економічного стану української держави», – підкреслив Голова Представництва ЄС в Україні.

За словами Віктора Шемчука, вже слід активно діяти в європейському напрямку. «Львів – це потужний потяг України в напрямку до Європи. І для того, щоб він міг впевнено рухатись, нам слід мати потужну залізницю та розширений трансєвропейський коридор», – сказав очільник Львівщини.

Ян Томбінські також висловив бажання вивчити українську мову та ще не раз побувати у Львові. Зі свого боку Віктор Шемчук запевнив, що адміністрація зробить все, щоб ці поїздки були ефективними.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: У Львові за сприяння ...
Наступна новина: На Львівщині цієї неділі в ...

КОМЕНТАРІ