Луцький міський голова Микола Романюк привітав зі святом Президента міста Холм пані Агату Фіш вітальним адресом, який вручить під час урочистостей особисто пані Президенту офіційна делегація з Луцька:
«День міста – це особливе свято для кожного його мешканця. Воно об’єднує усіх жителів, які відчувають себе частинкою єдиного цілого, великої дружної родини. З нагоди святкувань бажаю громаді міста єдності та благополуччя, місту Холм – розвитку, процвітання та добробуту, а Вам, пані Президент, творчої енергії та наснаги.
Засвідчую Вам своє глибоке шанування та щиро розраховую на те, що пріоритети в розвитку міст, які обрали для себе Холм та Луцьк, стануть запорукою їх міцного партнерства».
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Рівненські діти спільно з ...
Наступна новина: На Закарпатті вогнеборці ...