На Житомирщині рятувальники привітали підшефних із Днем захисту дітей

На Житомирщині рятувальники привітали підшефних із Днем захисту дітей

02.06.13 10:24 0 596
Не тільки рятувальною службою займаються працівники Управління ДСНС у Житомирській області. Розуміючи те, що не кожній дитині пощастило в цьому житті пізнати теплоту материнської любові, радість родинного затишку, еменесівці постійно пам’ятають та відвідують своїх підшефних, привозять дітям гостинці та подарунки. Діти-сироти, малята з неблагонадійних сімей та безпритульні завжди потребують ласки та уваги дорослих.

У День захисту дітей, 1 червня, малеча Денишівського дитбудинку прокинулася у піднесеному настрої. Адже цього дня до них мають завітати гості – «шефи» з Управління ДСНС у Житомирській області, які вже понад десять років опікуються дитячим закладом.

Гостей радо зустріла директор – Галина Шпак. Трохи згодом у актовій залі вже стояли святково одягнені – хлопчики у чорних костюмах, дівчатка у барвистих сукнях. Усі вихованці та працівники дитячого будинку - одна велика дружня сім’я.

Малеча подарувала присутнім святковий концерт. Дітки танцювали, співали, читали вірші. Після цього керівник закладу представила вихованцям гостей. Рятувальники подякували за це незабутнє свято, яке подарували дітлахи, привітали маленьких із Міжнародним днем захисту дітей та вручили їм подарунки – солодощі та мильні бульбашки. Не забули і про травневих іменинників, які також отримали гостинці.

Важко було зрозуміти, чому дітки були більше раді – солодощам чи бульбашкам. Вони відразу кинулися до своїх «шефів». Хто просив допомогти відкрити бульбашки, а хто – сік. Очі працівників Управління наповнили сльози, коли маленькі вихованці почали запрошувати їх до танцю.

Своїм прикладом рятувальники області показували, показують і будуть показувати це і надалі, що робити добро – це так просто. І що співробітники державної служби з надзвичайних ситуацій не тільки витривалі та готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу, а й добрі та чуйні серцем.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Міський голова Львова ...

КОМЕНТАРІ