Фахівці Міндоходів у Львівській області вітали дітей з їхнім святом

Фахівці Міндоходів у Львівській області вітали дітей з їхнім святом

02.06.13 08:11 0 601
У Міжнародний День захисту дітей, працівники Міндоходів у Львівській області провели для вихованців Городоцької загальноосвітньої школи пізнавальну екскурсію на митні пости Міндоходів «Городок» та «Львів-аеропорт».

Тут діти з цікавістю ознайомилися з порядком здійснення різних видів митного контролю, що діє перш ніж товари потрапляють в Україну, а також з такими важливими питаннями, як сплата податків, наповнення державної скарбниці.

Найбільше школяриків вразила робота кінологічної служби митниці. Їм продемонстрували собак, яких залучають до огляду транспортних засобів та вантажів на наявність предметів, заборонених до переміщення через митний кордон України. Діти змогли особисто «поспілкуватися» з чотирилапими друзями, зокрема спанієлем, лабрадором та німецькою вівчаркою.

В аеропорту школярам показали роботу митників Міндоходів, зокрема огляд вантажів за допомогою спеціальної техніки. Було акцентовано увагу на обов’язковому знанні іноземних мов, якими спілкуються працівники митного поста Міндоходів з іноземними громадянами.

Учні школи залишились задоволеними екскурсією. Можливо, хтось із них згадає побачене під час вибору майбутньої професії.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ