До Хмельницької митниці Міндоходів прийшли студенти за практичними знаннями

До Хмельницької митниці Міндоходів прийшли студенти за практичними знаннями

02.06.13 12:27 0 912
У тому, що двері Хмельницької митниці Міндоходів завжди відкриті для молодих, ініціативних та натхненних, переконались студенти Хмельницького кооперативного коледжу, які завітали сюди в рамках заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Пізнавальна екскурсія про специфіку роботи людей у блакитній формі відбулася на митному посту «Хмельницький-Центральний».

Під час зустрічі інспектори Хмельницької митниці Міндоходів розповіли про завдання та принципи роботи новоствореного Міністерства доходів і зборів України, його роль в соціально-економічному житті країни.

Оскільки студенти навчаються та проходять технологічну практику зі спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» та спеціалізації «Товарознавство в митній справі», екскурсантів ознайомили з усім процесом розмитнення товарів: від перетину кордону - до сплати митних платежів та випуску їх у вільний обіг на території України.

З цією метою працівники Міндоходів ознайомили студентів із специфікою роботи митниці, нормами митного законодавства, розповіли про принципи «єдиного вікна» та «єдиного офісу». Із захопленням слухали гості про кінологічну службу митниці, боротьбу з митними правопорушеннями, умовами ввезення/вивезення товарів через митний кордон України. В рамках екскурсії юні хмельничани також мали змогу на мить відчути себе працівником регіонального підрозділу Міндоходів, безпосередньо ознайомлюючись з пакетом документів, поданих до митного оформлення.

Показово, що юні відвідувачі на практиці побачили як товар перевозиться у великогабаритному транспорті під митним забезпеченням та дізнались, які товари та продукція найчастіше імпортуються та експортуються у хмельницькому регіоні..

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ