Львівщина святкує Міжнародний день захисту дітей

Львівщина святкує Міжнародний день захисту дітей

02.06.13 23:06 0 1421
1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Нагадаємо, в Україні цей день святкують з 1998 року.

В установах соціальної сфери зокрема, Буківському дитячому будинку-інтернаті та Роздільському дитячому будинку-інтернаті, а також  ПТУ – інтернаті професійної реабілітації учнів – інвалідів що у м. Самборі  проведені святкові заходи: концерти, конкурси та вручені кожній дитині подарунки представниками влади та меценатами.

Діти Роздільського будинку-інтернату підготували для гостей виставу «День дитинства – гарне свято» та інсценізували казку «Маша і медвідь».

Буківським будинком-інтернатом оформлені виставки художніх робіт вихованців.

У Пустомитівському центрі реабілітації для дітей проведено конкурс малюнку долонями «Моє дитинство». Переможці конкурсу нагороджені заохочувальними призами.

Крім цього, зустрічі з дітьми-інвалідами відбулися і в центрах соціальної реабілітації. Дітям було вручено подарунки від спонсорів. Гостей діти потішили концертною програмою: декламували вірші та співали пісні.

Зазначимо, з батьками дітей, яким надаються соціальні послуги в інтернатних установах, проводяться також тренінги за участю батьків на теми «Відповідальність батьків за виконання своїх сімейних обов’язків», що сприятимуть формуванню сімейних цінностей.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківську ...
Наступна новина: Фестиваль індустрії краси ...

КОМЕНТАРІ