125 юних волинян взяли участь в обласному фестивалі творчості дітей села “Золоте зернятко”

125 юних волинян взяли участь в обласному фестивалі творчості дітей села “Золоте зернятко”

02.06.13 15:23 0 755
У місті Ковелі в обласному санаторії матері і дитини «Турія» відбувся обласний фестиваль творчості дітей села “Золоте зернятко”.

Як наголошують організатори фестивалю, його мета - розвиток творчих здібностей сільських дітей та підтримка талантів. Залучення якнайбільшої кількості дітей до цікавого та продуктивного дозвілля, щоб дати їм можливість повноцінно реалізувати свій потенціал, - основна ціль у цей рік. Адже 2013-й Президент України оголосив Роком підтримки дитячої творчості.

Фестиваль проводиться за підтримки обласного благодійного фонду Бориса Клімчука «Рідна Волинь». Організатором дійства є Волинська обласна організація всеукраїнської громадської організації «Дія».

Свою творчість презентували 125 дітей з десяти районів Волині. Наймолодшому учаснику – 5 років, найстаршому – 18. Вони виступали у різних жанрах. Зокрема, на сцені танцювали фольклорні колективи «Веретенце», «Крутяхи» та «Вишиванка». Народні пісні та вокальні композиції виконували гурт «Калинонька», дуети, ансамблі, тріо, квартети та 70 сольних виконавців.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Відкриття ...
Наступна новина: Чернігів з робочим візитом ...

КОМЕНТАРІ