Івано-Франківщина: в області триває робота з легалізації заробітної плати

Івано-Франківщина: в області триває робота з легалізації заробітної плати

04.06.13 22:13 0 1300
За 5 місяців 2013 року представники контролюючих органів області виявили у півтора рази більшу в порівнянні з аналогічним періодом кількість випадків працевлаштування без оформлення трудових відносин.

З такої статистики розпочалося засідання обласної комісії з легалізації заробітної плати, проведене в головному управлінні Міндоходів в Івано-Франківській області.

На засіданні йшлося про зменшення кількості суб’єктів господарювання, які сплачували працюючим у них заробітну плату, нижчу від встановленої законодавством; виявлення працедавців, що при значних обсягах робіт мають офіційно незначну кількість найманих працівників; проведення порівняльних досліджень середньостатичної та виплаченої зарплати на окремих територіях.

Зазначалося: за проаналізованими на сьогоднішній день даними, створено п’ятірку районів і міст, у яких ситуація з легалізацією зарплати потребує покращення. Серед них – Калуський, Косівський, Тисменицький райони, міста Калуш та Івано-Франківськ.

Учасники обласної комісії з легалізації заробітної плати запевнили: проводитимуть аналіз інформації й надалі, повідомляючи про його результати на засіданнях колегій облдержадміністрацій.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільщина: Обережно ...
Наступна новина: На Рівненщині тривають ...

КОМЕНТАРІ