На Львівщині за 5 місяців 2013 року до облдержадміністрації надійшло 680 звернень щодо незадовільної роботи пасажирського автомобільного транспорту

На Львівщині за 5 місяців 2013 року до облдержадміністрації надійшло 680 звернень щодо незадовільної роботи пасажирського автомобільного транспорту

05.06.13 03:48 0 1104
4 червня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко провів нараду з перевізниками та власниками автостанцій Львівської області щодо наявного стану перевезень та якості надання перевізниками послуг пасажирам.

Зокрема, під час наради заслухали інформацію про стан обслуговування приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування перевізниками області та про роботу автотранспортних підприємств в рамках місячника профілактичних заходів «Автобус-2013».

Зазначимо, що станом на 01.06.2013 в маршрутній мережі області діє 805 автобусних маршрутів загального користування, в тому числі 344 міжміських та 461 приміський. На зазначених маршрутах працює 1649 автобусів. До обслуговування маршрутів задіяно 81 перевізника.

Як повідомлялось на нараді, за 5 місяців 2013 року в обласну державну адміністрацію надійшло близько 680 звернень Народних депутатів України, депутатів обласної та районних рад, органів місцевого самоврядування, громадян щодо незадовільної роботи пасажирського автомобільного транспорту.

Варто також відзначити, що на близько 15% маршрутів перевізниками не виготовлено паспорти нового зразка. Зауваження є до роботи практично всіх перевізників області, що свідчить про не належну роботу керівників автопідприємств та автостанцій з персоналом підприємств, спрямовану на дотримання норм законодавства та якість надання послуг.

Також на нараді обговорили робочі питання щодо проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Сергій Василенко зазначив, що на виконання завдання голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука у формуванні комплектів маршрутів для перевізника, який переможе у конкурсі, буде поєднано збитковість та надприбуток.

«Усі прагнуть виграти найбільш рентабельні маршрути, але нам слід якісно обслуговувати усіх пасажирів. Тому для перевізника, який переможе у конкурсі на популярний маршрут, додатково буде додано ще й маршрут з низькою рентабельністю. Це дасть нам змогу в рівних умовах обслуговувати усіх пасажирів області», – наголосив С.Василенко.

Також він додав, що при оголошенні конкурсів будуть ставитись вимоги щодо облаштування автобусів GPS-навігаторами.

При конкурсному комітеті буде створено громадську раду із залученням представників ЗМІ, які перед проведенням конкурсів здійснять об’їзд всіх перевізників-претендентів та нададуть на засідання конкурсного комітету відповідні відео – та фотоматеріали. Кожне засідання конкурсного комітету буде починатись з перегляду цих матеріалів, які характеризуватимуть роботу перевізників.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині загорання ...
Наступна новина: У Тернополі затримали ...

КОМЕНТАРІ