На Рівненщині звільнений умовно-достроково вчинив нові злочини

На Рівненщині звільнений умовно-достроково вчинив нові злочини

05.06.13 04:06 0 1139
Григорій перший свій вирок вислухав ще в 2007 році. Тоді 20-річний юнак за грабіж отримав 4 роки позбавлення волі. Перед новорічним святами, у грудні 2010 року, чоловіка звільнили умовно-достроково. За цей час він знову скоїв у Рівному грабіж, а на додачу ще й спробував зґвалтувати жінку…

Коли 24-річного рівнянина Григорія П. достроково звільнили з місць позбавлення волі, йому залишилося трохи більше року до відбуття ув’язнення повністю. Однак він на стежку виправлення не став, і вже через півроку втрапив у чергову кримінальну історію. Свою жертву пізнього жовтневого вечора він підстеріг на вулиці Корольова. Жінка самотньо поверталась додому, коли з темноти алеї винирнула постать чоловіка. І хоча 19-річна Наталя добровільно віддала невідомому все, що мала, їх «знайомство» Григорій вирішив продовжити та вчинив замах на згвалтування. Втілити у життя свої плани чоловікові не вдалося, Наталя зуміла вирватись.

Дії підсудного Григорія П. Рівненський міський суд кваліфікував за ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством), ч.1 ст.152 (зґвалтування), ч.2 ст.15 (замах на зґвалтування) Кримінального кодексу України. Взявши до уваги обставини, які полегшують і обтяжують покарання, суд оголосив вирок та призначив покарання у виді позбавлення волі на 5 років 6 місяців.

Нагадаю, засуджений після постановлення вироку, але до повного відбуття покарання вчинив злочин, тому суд до покарання, призначеного за новим вироком, приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком.

Державний обвинувач,

прокурор прокуратури м. Рівне

Олег КОСТЮК
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Хмельниччина: розвиток ...

КОМЕНТАРІ