На Рівненщині виявлено порушення у сфері транспорту в діяльності контролюючого органу

На Рівненщині виявлено порушення у сфері транспорту в діяльності контролюючого органу

05.06.13 04:25 0 1252
Прокуратурою Рівненської області проведено перевірку додержання вимог законодавства щодо забезпечення безпеки дорожнього руху у сфері автоперевезень в діяльності управління державної інспекції з безпеки на наземному транспорті в області.

Відповідно до покладених державою функцій одним із завдань вказаного контролюючого органу є створення умов безпечного, якісного й ефективного перевезення пасажирів та вантажів, функціонування автомобільного транспорту. Проте, наслідки проведених перевірок засвідчили, що службові особи зазначеного управління не в повній мірі використовують надані законом повноваження щодо здійснення контролю за додержанням законів у сфері пасажирських перевезень.

Серед основних порушень у діяльності управління – відсутність контролю за діяльністю та умовами функціонування автостанцій, автовокзалів з питань дотримання Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту; видача автомобільним перевізникам погоджень для здійснення нерегулярних перевезень пасажирів після виходу їх на маршрути (відповідно до вимог внутрішніх нормативно-правових документів такі погодження необхідно надавати перевізникам до виїзду); мають місце випадки неналежного розгляду актів про порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт. Досі залишаються невикоріненими факти здійснення регулярних перевезень по маршруту Рівне – Київ під виглядом нерегулярних.

З метою усунення виявлених порушень законодавства про автомобільний транспорт прокуратура області внесла начальнику управління державної інспекції з безпеки на наземному транспорті в області подання, за результатами розгляду якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності 3 посадові особи управління.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ