Ймовірна причина виникнення пожежі - коротке замикання електропроводки. Матеріальні збитки складають орієнтовно 8 тис. грн.
Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРП-21, врятовано житлову будівлю та всього матеріальних цінностей на суму орієнтовно 50 тисяч гривень.
04 червня о 11:07 В місті Тернопіль на вулиці Карпенка, виникло підгоряння їжі, без подальшого горіння. На місце події залучався черговий караул ДПРЧ-2.
04 червня о 13:50 в селі Буцнів Тернопільського району на дачі в наслідок паління в ліжку в нетверезому стані отримав опік спини, громадянин 1969 року народження, житель міста Тернопіль. Потерпілий звернувся в опікове відділення 1-ої міської лікарні м. Тернопіль.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Рівненщині в краї ...
Наступна новина: В Тернополі конкурс з ...