Костянтин Грищенко: Чернігівський центр серцево-судинної хірургії – це порятунок тим, хто через хвороби серця потребує термінової допомоги та хірургічного втручання

Костянтин Грищенко: Чернігівський центр серцево-судинної хірургії – це порятунок тим, хто через хвороби серця потребує термінової допомоги та хірургічного втручання

05.06.13 13:35 0 1055
Про це зазначив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко 4 червня під час відвідування обласного Центру серцево-судинної хірургії Чернігівської міської лікарні № 2.

Костянтин Грищенко оглянув приміщення, де проводяться операції зі стентування коронарних судин, артерій, вен нижніх, верхніх кінцівок та ознайомився з унікальним обладнанням - рентгено-васкулярним ангіографом, яке дозволяє проводити оперативні втручання з майже стовідсотковим прогнозом на одужання при гострому інфаркті міокарда.

Віце-прем’єр-міністр України відмітив, що даний медичний заклад має все, для того, щоб надавати ефективну медичну допомогу із застосуванням сучасних методів та техніки.

Довідково: Чернігівська міська лікарня № 2 - це сучасний спеціалізований медичний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги. Лікарня оснащена сучасною лікувально-діагностичною апаратурою, обладнанням. Активно впроваджуються нові методи лікування та реабілітації хворих. Щороку в закладі отримують кваліфіковане стаціонарне лікування 16–17 тис. хворих, виконується більше 6 тис. оперативних втручань, в т.ч. операції на серці та магістральних судинах, органах черевної порожнини, сечостатевих та жіночих статевих органах. Проводяться лапароскопічні операції на органах черевної порожнини, ендопротезування кульшових та колінних суглобів.

Про це повідомили у Чернігівській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У школах Чернігова – 118 ...
Наступна новина: У Дніпропетровську ...

КОМЕНТАРІ