Чернігів відвідала делегація з міста-побратима Гомеля

Чернігів відвідала делегація з міста-побратима Гомеля

05.06.13 14:13 0 1034
4 червня у Чернігові з офіційним візитом перебувала делегація з міста Гомеля на чолі з головою Гомельської міської ради депутатів Іваном Бородинчиком. У складі делегації прибули також голова обласної ради ветеранів, заступник голови Ради депутатів Володимир Чарнаштан, керівники підприємств, організацій, депутати Гомельської міської ради.

У Чернігівській міській раді почесних гостей зустрічали Чернігівський міський голова Олександр Соколов, секретар міської ради Олег Шеремет, керівники структурних підрозділів та депутати міської ради.

Олександр Соколов коротко ознайомив гостей з видатними сторінками древньої історії м. Чернігова та основними напрямками торговельно-економічного і культурного розвитку сучасного Чернігова. Він зауважив, що Гомель об’єднує з Черніговом багаторічна історія дружби, і партнерські стосунки між містами-побратимами помітно пожвавилися на всіх напрямках: торгово-економічному, культурно-освітянському та ін.

Міський голова також зауважив, що Чернігівська міська влада відкрита для діалогу з іноземними партнерами для налагодження взаємовигідного співробітництва. Зокрема, Чернігів має досвід співпраці з міжнародними фундаціями, зокрема, з питань енергозбереження – проекти GIZта USAID, зі Світовим банком та ін.

Голова Гомельської міської ради Іван Бородинчик підкреслив, що між Гомелем та Черніговом існують давні дружні стосунки і на сьогоднішній день мають дуже позитивну динаміку. Так, за перший квартал поточного року товарообмін між Гомелем та Чернігівщиною склав понад 13 млн. доларів США.

Основою співробітництва між нашими містами, крім спільних братерсько-слов'янських інтересів, є також існуючі угоди про співробітництво в торгово-економічній, науково-технічній і культурно-освітній сфері 2009 року та договір "Слов'янське братерство" про співробітництво між містами Брянськ, Гомель та Чернігів, який був продовжений у минулому році на 5 років - до 2017 року.

Олександр Соколов побажав гостям приємних вражень від перебування в м. Чернігові та від імені міської громади подарував сувеніри на згадку про перебування у нашому древньому місті.

Члени гомельської делегації разом з чернігівськими колегами поклали квіти до братської могили загиблих воїнів у сквері ім. М. Попудренка та до пам'ятника Т.Г. Шевченку.

У рамках візиту відбулась екскурсія визначними місцями стародавнього Чернігова, ознайомлення з історичними пам'ятками національного заповідника "Чернігів стародавній", відвідування Антонієвих печер, круїз Десною. Крім того, за програмою перебування у м. Чернігові делегація відвідала пивзавод виробника ТМ "Чернігівське" та ряд торговельно- розважальних закладів міста.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Пожежа в московському ...
Наступна новина: На Тернопільщині роман ...

КОМЕНТАРІ