На Тернопільщині роман Напованець очолив "Свободу" в Збаражі

На Тернопільщині роман Напованець очолив "Свободу" в Збаражі

05.06.13 14:19 0 1120
2 червня 2013 року на Тернопільщині відбулися збори Збаразької районної та міської організацій Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Делегати заслухали звіти голів осередків, переобрали керівні партійні органи та прийняли нових членів у партію. Перед присутніми також виступила депутат Тернопільської обласної ради Наталія Мандзюк, яка прозвітувала про виконану роботу за 2013 рік.

Під час зборів керівник Збаразької районної організації Юрій Дмитришин розповів про діяльність районної організації в післявиборчий період і роботу депутатів-свободівців у районній раді зокрема.

Одразу ж після районних зборів об'єднання відбулося засідання Збаразької міської організації ВО "Свобода". В порядок денний було внесено пропозицію обрати нового голову міської організації. Розглянувши подання, делегати абсолютною більшістю проголосували за призначення керівником "Свободи" в Збаражі депутата міської ради Романа Напованця.

Новообраний голова під час виступу зазначив, що одним із основних завдань організації є розбудова партійних осередків та повсякденна партійна робота. "Приємно, що до нас долучаються нові люди, які готові пліч-о-пліч боротися за соціяльну й національну справедливість. Це ще раз підтверджує, що ми – на правильному шляху, адже з року в рік лави націоналістів поповнюються і міцніють. Також ми маємо чітко усвідомити усю відповідальність, яку на нас покладено, і з новими силами боротися з тимчасовою антинародною владою", – підкреслив Роман Напованець.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів відвідала ...
Наступна новина: Олександр Башкаленко: ...

КОМЕНТАРІ