Житомирщина: в області планується до будівництва 7 сонячних енергостанцій

Житомирщина: в області планується до будівництва 7 сонячних енергостанцій

06.06.13 11:37 0 700
Наразі в Україні ведеться посилена робота з реалізації Національного інвестиційного проекту «Енергія природи», в рамках якого на території України буде споруджено кілька вітрових та сонячних електростанцій. За прогнозами експертів до кінця 2014 року в державі буде побудовано щонайменше 10 сонячних енергетичних станцій. Житомирщина активно включилася до проекту «Енергія природи» і наразі вже плануються до будівництва станції альтернативних джерел енергії, зокрема із використанням енергії сонця.

«В області вже відібрано сім полігонів для будівництва семи сонячних енергостанцій», - сказав голова облдержадміністрації Сергій Рижук.

Створення енергетичних потужностей сприятиме економічному та соціальному розвитку регіону. Тому питання енергозбереження та розвиток альтернативної енергетики залишається у полі постійної уваги органів влади Житомирщини, яка є перспективним регіоном щодо розвитку альтернативної енергетики.

«Відчутний прогрес вже досягнуто у напрямках, які є визначальними для забезпечення енергетичної безпеки країни, а саме підвищення енергоефективності, розвитку альтернативних джерел енергії і диверсифікації енергопостачання», - наголошує на необхідності подальшого впровадження та розвитку альтернативних джерел енергії на теренах України Президент України Віктор Янукович.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Македонія надає переваги ...

КОМЕНТАРІ