На Рівненщині призначено покарання контрабандисту старовинних ікон

На Рівненщині призначено покарання контрабандисту старовинних ікон

06.06.13 12:08 0 796
Оголошено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні стосовно 30 річного жителя м. Сарни, який намагався перемістити через державний кордон культурні цінності (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.201 КК України).

Досудовим і судовим слідством доведено, що чоловік під час перетину поїздом митного пункту пропуску "Удрицьк" Рівненської митниці ДМС України у січні 2013 року намагався вивезти за кордон 4 старовинні ікони, 3 стародруки та монети, які сховав у власній дорожній сумці, що була обладнана подвійним дном. Проте свого злочинного умислу до кінця не довів, оскільки вказані предмети були виявлені та вилучені працівниками СБУ та прикордонної служби.

"Обвинувальний акт щодо фігуранта кримінального провадження разом із угодою про визнання винуватості прокуратурою області скеровано до Дубровицького районного суду, який 30.05.2013 затвердив укладену угоду та ухвалив вирок, яким призначив обвинуваченому міру покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією культурних цінностей, що були предметом контрабанди. Проте, врахувавши щире каяття підсудного, беззастережне визнання своєї винуватості у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення, його активне сприяння у проведенні кримінального провадження, суд із застосуванням ст.ст.76, 75 КК, встановив йому іспитовий строк - 3 роки", - повідомив державний обвинувач, старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури області Вадим Топольський.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Більше 5 тисяч школярів ...
Наступна новина: Прем'єр-міністр ...

КОМЕНТАРІ