На підприємствах легкої промисловості Житомирщини виробляється 40% тканин України

На підприємствах легкої промисловості Житомирщини виробляється 40% тканин України

06.06.13 13:54 0 650
Легка промисловість області є однією з найважливіших серед галузей виробництва непродовольчих товарів. Щорічно зростає її внесок у загальнодержавне виробництво основних видів продукції в Україні.

«Питома вага легкої промисловості області у загальнодержавному виробництві становить 9%», – сказав голова облдержадміністрації Сергій Рижук на урочистостях з працівниками галузі легкої промисловості з нагоди їх професійного свята.

На підприємствах легкої промисловості області виробляється 40% українського випуску тканин, 30% – взуття, по 17% – панчішно-шкарпеткових виробів, костюмів та брюк, 6-9% – робочого одягу, різноманітних жіночих та дівчачих виробів та ін.

«На підприємствах галузі легкої промисловості області працює 75% жінок із усіх працівників. Підприємства галузі забезпечують роботою 6 тисяч працівників, з яких жінки становлять 4,5 тисячі осіб», – зазначив директор департаменту промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Василь Сухо раба.

Обсяги реалізованої продукції за минулий рік у галузі становили 703 млн. грн., за січень-квітень поточного року обсяги збільшились на 42 млн. грн. в порівнянні з минулорічним періодом і становлять 273 млн. грн. Більше половини виробництва продукції галузі припадає на підприємства міста Житомира, майже 40% – м. Бердичева, на міста обласного значення Коростень, Новоград-Волинський, Малин та на Андрушівський, Бердичівський, Новоград-Волинський, Овруцький, Радомишльський, Червоноармійський райони.

Технологія виробництва та якість випущеної продукції підприємств галузі області відповідає міжнародним стандартам і на відома як на вітчизняному ринку, так і далеко за його межами. Провідними підприємствами легкої промисловості, на які припадає понад 60% виробленої в галузі продукції є ПАТ «Україна» м. Житомира, Бердичівська і Житомирська філії спільного підприємства «РІФ» - 1», ПАТ «Фабрика одягу» та ТОВ «Велес» м. Бердичева.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Новоград- Волинський: ...
Наступна новина: Житомирщина: у галузі ...

КОМЕНТАРІ