«Уроки сталого розвитку» впроваджуватимуться в навчальний процес у 70-ти навчальних закладах Львівщини

«Уроки сталого розвитку» впроваджуватимуться в навчальний процес у 70-ти навчальних закладах Львівщини

06.06.13 14:19 0 834
Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з благодійною організацією «Вчителі за демократію і партнерство» з 3 до 4 червня організували навчальний семінар «Теорія і методика освіти для сталого розвитку у 8-9 класах загальноосвітньої школи» для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, які викладатимуть «Уроки сталого розвитку».

Львівські тренери програми «Освіта для сталого розвитку в дії» Галина Бенюк та Оксана Гнатишин, представник благодійної організації Валентина Кудін провели семінар для першої групи вчителів області. Усі 25 вчителів географії схвально оцінили зміст та форми проведення уроків сталого розвитку, засвідчили готовність стати дієвою рушійною силою у впровадженні ідей сталого розвитку.

Учасники семінару відмітили наявність добре опрацьованого підходу й належного інструментарію для викладання предмету «Уроки сталого розвитку». Крім цього, вони отримали позитивний імпульс для загальної модернізації методики викладання.

Семінар відбувся у комфортних умовах в приміщенні СЗШ № 34 ім. М. Шашкевича (директор Роман Гринчук), створених адміністрацією закладу.

Регіональний координатор програми Мирослав Зінкевич запевнив учасників семінар, що науково-методичний супровід викладання «Уроків сталого розвитку» у початковій та основній школі триватиме постійно, а мережа навчальних закладів, залучених до програми, буде розширюватися.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В рамках Першого ...

КОМЕНТАРІ