Всеукраїнський конкурс на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола в галузі журналістики

Всеукраїнський конкурс на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола в галузі журналістики

06.06.13 14:50 0 715
Держкомтелерадіо України з 1 червня до 10 серпня оголошує черговий прийом творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

На здобуття премії приймаються нові оригінальні публіцистичні твори в галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії. За рішенням комітету книги до розгляду не приймаються.

Також на здобуття премії можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів.

На розгляд подаються:

– клопотання про присудження премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);

– примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD): назва ЗМІ, номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо;

– копія паспорта, у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, тел./факс (044)278-86-96.

З Положенням про премію імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, затвердженим наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 12 вересня 2003 року № 225/556 (із змінами), можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо в рубриці "Виставки, конкурси, премії" в розділі "Премії" http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=89079&cat_id=88994 .

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернівці: Ваучер на ...

КОМЕНТАРІ