У Львові розпочали будівництво нового торгово-розважального комплексу

У Львові розпочали будівництво нового торгово-розважального комплексу

06.06.13 18:25 0 2718
Відбулась урочиста церемонія закладання каменю проекту торгово-розважального центру «Форум-Львів» на вул. Під Дубом, 7-а.

Заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль привітав учасників події з початком будівництва та взяв участь в закладанні першого каменя.

«Будівництво такого торгово-розважального центру це великий крок вперед. Це можливість набуття нового досвіду, розвиток інфраструктури, а також  створення нових робочих місць» – сказав Вадим Гураль.

Зазначимо, що у згаданому торговому центрі передбачено створення понад 800 нових робочих місць. Площа земельної ділянки під будівництво, включаючи паркову зону – приблизно 3 гектари. Загальна площа об’єкту становить 69,0 тис м.кв, в тому числі торгова – 36 тис м. кв.

Заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА також подякував інвесторам, які долучились до реалізації цього проекту. «Наявність інвестицій свідчить про сталий розвиток міста Львів» – запевнив він.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації

PS: Якщо ви проживаєте у Ярославлі та надумали побудувати будинок, майте на увазі що будівельників та компанії, які надають строительные услуги в Ярославле ви можете знайти на інформаційному порталі Ярославская стройка.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцький міський голова ...
Наступна новина: Сучасна плаваюча ...

КОМЕНТАРІ