Депутати Тернопільської обласної та місцевих рад провели зустріч із громадськістю Тернополя

Депутати Тернопільської обласної та місцевих рад провели зустріч із громадськістю Тернополя

07.06.13 01:53 0 984
6 червня 2013 року біля адмінбудинку Тернопільської міської ради відбулася зустріч із громадськістю Тернополя депутатів Тернопільської обласної та місцевих рад. Учасники зустрічі вимагали усунення з посад прокурора Тернопільської области Геннадія Мовчана, начальника УМВС України в Тернопільській области Віктора Сака, голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна.

"Беззаконня на Тернопіллі є наслідком дій керівництва области й обласних очільників силових структур. Нині нас пробують залякати, забороняючи рішеннями судів мирні зібрання. Проте влада, яка боїться народу, не має права на існування. Події 9 травня в парку Слави у Тернополі остаточно зірвали маску з українофобів. Свободівці не зійдуть із обраної дороги, нас ніхто не залякає. Ми – на правильному шляху, тому перемога буде за нами!", – заявив у вітальному слові голова Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Володимир Стаюра.

"Ми вкотре побачили, як працює злочинна система, що прислуговує режимові Януковича. Хоптян та його прислужники усіляко намагаються змусити замовкнути націоналістів, кидаючи за ґрати патріотів України, аби ніхто не завадив чинному режимові нищити державу. Чиновники бояться зібрання людей,оскільки відчувають їхній гнів. Позов Хоптяна до суду на свободівців означає, що він боїться думки і сили громади. Разом із органами внутрішніх справ та прокуратурою адміністрація знову довела, що вони – вірні прислужники антиукраїнського режиму. Вчора сфабрикували справи проти хлопців, які клеїти оголошення і притягнули їх до суду та оштрафували. обмежують право на вільне висловлювання своєї думки шляхом зібрань і протестів. Вважаю, що для голови ОДА, який мав би викликати довіру і повагу в жителів области, забороняти мирні зібрання і принижувати людей, які хочуть, щоби їх почули, – низько і ганебно. Та усі ми розуміємо, що це робиться тільки для того, щоби догодити владі Януковича й залишатися на теплих посадах. Незважаючи на те, що обласна адміністрація та правоохоронні органи діють проти власного народу, ми будемо поширювати правду посеред людей і гуртувати їх для висловлення свого незадоволення чинній владі", – зазначив під час виступу голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький.

Учасники зустрічі підкреслили: силові структури та обласна державна адміністрація об єдналися і, не зважаючи на відсутність правових підстав, правоохоронці неодноразово застосовували силу до городян, зокрема до свободівців, які приходять на мирні зібрання, щоби висловити свою позицію. Тернопільці обурені поведінкою міліції і прокуратури, які замість того, аби захищати українців, стають на захист привезених комуністів та інших провокаторів.

"Як писав Василь Симоненко, "найгірше, коли є необмежена влада – в руках обмеженої людини". Ці обмежені люди, які зараз при владі, – це наш гріх і наша біда. А біда наша в тому, що ми століттями живемо за принципами "моя хата – скраю". Владі вигідно, щоби ми були байдужі, неосвічені, аби нація перетворилася на стадо баранів. Тому я усіх закликаю не бути байдужим та не опускати руки. Тільки разом ми зможемо побудувати України на засадах соціальної й національної справедливости!", – зазначила заступник голови Тернопільської обласної організації з питань національної пам'яти Наталя Мандзюк.

Володимир Стаюра зачитав текст звернення від депутатів місцевих рад Тернопільщини, представників територіальних громад, які стали на захист своїх краян, жителів Тернопілля. Після закінчення зустрічі присутні підписалися під зачитаним текстом звернення. Документ із підписами буде надіслано Президентові України, Генеральному прокурору України, міністру внутрішніх справ України.

Голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" також звернувся до обласних лідерів опозиційних партій, громадських організацій, тернопільців із проханням підтримати це звернення.

Текст звернення: https://plus.google.com/photos/102250370956517014192/albums/5886282809234782897

Світлини: https://plus.google.com/u/0/photos/102250370956517014192/albums/5886284842493080513

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Хмельницька область: ...

КОМЕНТАРІ