Ще одна дитяча мрія здійснилася сьогодні у Чернівцях

Ще одна дитяча мрія здійснилася сьогодні у Чернівцях

07.06.13 02:18 0 764
Секретар Чернівецької міської ради отримав листа від вихованця Хотинської школи-інтернату Вані Кутровського, у якому той попросив придбати телевізора для своєї установи. Позаяк мультики і цікаві кінофільми ваблять не тільки Івана, але й його друзів, – це найкращий подарунок для всієї школи. Прочитавши цього зворушливого листа, Віталій Михайлішин придбав омріяного телевізора, ще й особисто обравши для хлопчика керовану модель автомобіля та солодощі.

«Ми не могли обділити увагою цю маленьку людину, хвору на ДЦП, – каже Віталій Михайлішин. – Мрії усіх дітей, не тільки хворих, повинні спонукати до добрих вчинків. Мені хочеться, щоби такі дітки, як Ванюша, стали хоча б на краплинку щасливішими».

«Ванюша писав про маленького телевізора для тих діток, які не мають батьків. Їх не можуть забрати додому на вихідні чи то канікули. Це величезний подарунок для них. Дякуємо Віталію Михайловичу за те, що кожного вечора Іван з друзями дивитиметься свої улюблені телепрограми. Здавалося б, це маленька мрія, але зовсім не маленька у тому плані, що увага до цих дітей є неоціненною», – каже куратор благодійних проектів Марта Левченко.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Відбулося ...
Наступна новина: Чернівці: Віталій ...

КОМЕНТАРІ