Протокол підписали голова офісу Джованні Кесслер і міністр доходів та зборів України Олександр Клименко, який перебуває в Бельгії з робочим візитом, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.
При цьому Клименко зауважив: «Враховуючи, що контрабанда – це міжнародна проблема з розвинутою кримінальною мережею, скоординований підхід та спільна співпраця України з Євросоюзом нами розглядається як єдиний ефективний спосіб вирішення цієї проблеми. І в нас уже були дуже ефективні напрацювання щодо обміну інформацією та реагування на цю інформацію».
Окрім обміну інформацією та координації дій, домовленість передбачає ще й організацію спільних міжнародних нарад та професійної підготовки фахівців.
92 відсотки контрабанди цигарок до Євросоюзу припадає на кордони з Україною Польщі, Словаччини, Угорщини й Румунії.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Суд відновив справу про ...
Наступна новина: У США підтвердили, що ...
Oscar 2026: тріумф фаворитів,гучні скандали та ...
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей