Монтсеррат Кабальє оголосили нон-ґрата в Азербайджані

Монтсеррат Кабальє оголосили нон-ґрата в Азербайджані

07.06.13 13:45 0 790
Влада Азербайджану оголосила персоною нон-ґрата всесвітньо відому оперну співачку з Іспанії Монтсеррат Кабальє через те, що вона відвідала сепаратистський і непідконтрольний Баку регіон Нагірний Карабах. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як повідомили журналістам у посольстві Азербайджану в Іспанії, Баку також надіслав до Міністерства закордонних справ у Мадриді дипломатичну ноту з вимогою пояснити ті відвідини.

За цим повідомленням, менеджерів Кабальє попереджали про наслідки її візиту на «окуповані території Азербайджану».

Монтсеррат Кабальє позавчора і вчора відвідала Нагірний Карабах і, зокрема, зустрілася з керівниками цього сепаратистського регіону.

Нагірний Карабах, населений переважно вірменами, є регіоном Азербайджану, який односторонньо проголосив свою незалежність. На початку 1990-х років унаслідок війни, яку провели місцеві вірмени за підтримки Вірменії, Азербайджан втратив контроль над більшою частиною цього регіону і ще над значною частиною своєї території поза ним.

Самопроголошеної «незалежності» Нагірного Карабаху формально не визнає жодна держава світу, зокрема, й Вірменія, хоча фактично Єреван надає цьому сепаратистському регіонові Азербайджану всіляку підтримку. У Баку вважають, що Вірменія окупувала цей регіон.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Війська Сирії повернули ...
Наступна новина: НХЛ. "Чикаго" перебуває за ...

КОМЕНТАРІ